JEN TO NEJLEPŠÍ JE DOST DOBRÉ ...

Nabídka služeb

Nabídka služeb

Vážení zákazníci a obchodní partneři, jsme připraveni Vám nabídnout za velmi výhodných cenových a dodacích podmínek:

dodávky kovových i plastových obloukových krytů ACHENBACH
(výhradní zastoupení)

(výhradní obchodní zastoupení společnosti ACHENBACH GmbH Metalltechnik) - jde o systém protiprašného,protidešťového,protisněhového, protivětrného a protihlukového profesionálního krytování pro pásové dopravníky, dopravní mosty, pozemní pásové dopravníky a další cesty pro transport materiálu i pro trasy pro pěší a transport nákladu s možností širšího využití v různých oborech. Variabilita řešení, prvotřídní nerezové uchycovací prvky a příslušenství pro rychlou kontrolu zakrytých prostor je k dispozici v provedení vlnitý plech a to : oboustranně žárově pozinkovaný ocelový plech, nerezový vlnitý plech, hliníkový vlnitý plech ( včetně povrchových barevných provedení krytů dle barevné škály dle RAL. Garance 5/20 let. K dispozici jsou také speciální plastové potravinářsky inertní kryty ACHENBACH-ORGANIT NATUR z tvrzeného PVC s UV ochranou.

dodávky vysoce kvalitních bubnových elektropohonů VAN DER GRAAF
(výhradní zastoupení)

- Jde o špičkové bubnové pohony pro pásové dopravníky všech velikostí a typů ( bubny od ø100 mm po ø800 mm ) … úspora až 30 % elekterické energie ve srovnání s jinými typy pohonů, velmi dlouhá životnost, téměř nulová údržba … (výhradní obchodní zastoupení). Na konkrétní poptávku zašleme nabídku vhodného pohonu.

Dodávky Hi - tech komponent pro pásové dopravníky

dle Vaší poptávky a specifikace nabídneme a dodáme vysoce kvalitní a spolehlivé komponenty pro pásové dopravníky: napínací a vratné bubny, stěrače gumových pásů FTK (všechny typy, včetně aktivních rotačních, oklepávacích a kartáčových stěračů), dopadová lože FTK, TTF - automatické regulační centrovací válce a stolice pro vyrovnávání chodu gumových pásů bez vybočování, standardní i speciální válečky pro dopravníky a válečkové dráhy.

Dodávky obloukových plechů ACHENBACH z vlnitých profilů pro obloukové střechy a pláště staveb či hal (rozměry oblouků z více dílů až do šíře základny 12 metrů- na míru – dle výkresu PDF)

Upozornění: Oblouky ACHENBACH nelze použít pro ztracené bednění a tunelové výztuže)

Dodávky variabilních stavebnicových kovových montovaných garáží, skladů, kontejnerových skladů, výrobních hal a přístřešků od největšího západoněmeckého výrobce SIEBAU

(nezateplených menších i zateplených větších typů), stavebnicové systémy s 10-ti letou zárukou a vysokými užitnými vlastnostmi za velmi dobrou cenu.
(jde o typové systémy samostatně stojících staveb s možností montáže na klíč na zákazníkem připravený základ (základové desky či pásy).

Bezplatné poradenství a zpracování nabídek řešení na podkladě poptávky zákazníka.

Těšíme se na spolupráci s Vámi !
Ing.Michal Salamánek – jednatel společnosti a kolektiv NON STOP mobilní tel. + 420 777 336 945
ACHENBACH-CZ, s.r.o.
Ing. Michal Salamánek
Fialková 23/553
589 01 Třešť
Česká republika
IP telefon: +420 567 234 240
nonstop mobil:+420 777 336 945
e-mail: info@achenbach.cz
non stop e-mail: m.salamanek@gmail.com
Bankovní spojení:
KB, č.ú.: 194626890277/0100
IBAN:  CZ2901000000194626890277
SWIFT KODE :KOMBCZPPXXX
IČ: 26232561
DIČ: CZ26232561
GPS: 49°17'27.039"N, 15°28'41.401"E
OBCHODNÍ REJSTŘÍK

© ACHENBACH CZ | Realizace: Big point | 3nicom websolutions s.r.o.