JEN TO NEJLEPŠÍ JE DOST DOBRÉ ...

ACHENBACH - Kryty dopravníků

ACHENBACH - Kryty dopravníků

Obloukové dopravníkové kryty “ACHENBACH”

  • - ideální pro zakrytí dopravníků a mostů v náročných provozech
  • - 100 % ochrana suroviny a pásových dopravníků
  • - proti nepříznivým klimatickým vlivům
  • - výrazné omezení prašnosti provozu
  • - jednoduchá montáž - žádná údržba
  • - snadný přístup k dopravníkům při kontrole a údržbě
  • - velmi dlouhá životnost - příznivá cena

Standardní kryty

Zakrytování standardních pásových dopravníků a dopravních mostů dle našich návodů a doporučení je bezproblémové . Jednoduché uchycení k ocelové konstrukci dopravníku pomocí několika typů uchycovacích systémů zajišťuje jejich stabilitu a snadnou demontáž. Speciální varianty řešení provedení krytů splňují všechny provozní požadavky zákazníků.

inspekční kryty

Systém krytování ACHENBACH nabízí mnoho typů inspekčních - kontrolních krytů, které slouží k usnadnění kontroly zakrytých prostorů pásových dopravníků, jsou spolehlivé, se snadnou obsluhou a bezpečné při používán. Kryty posuvné, odklopné, otevírací, segmentové, s nahlížecími otvory. Na dopravnících je možné tyto  různé inspekční kryty kombinovat s kryty standardními- obloukovými. Vyberte si ten, který bude nejvíce vyhovovat specifickým požadavkům provozu a zákazníka. Více o inspekčních krytech ACHENBACH v samostatné příloze, která je ke stažení níže. Rádi Vám poradíme, které inspekční kryty jsou vhodné do daných podmínek.

PLASTOVÉ kryty - ORGANIT

Desetiletí práce s kovovými kryty a rozvíjející se potřeby průmyslu vedly k rozšíření nabídky krytů i o plastovou alternativu “ORGANIT”. Kryty ze speciálního tvrzeného PVC “ORGANIT” s profilem stěny 70/18mm a užitnou délkou 1050 mm v provedení “Natur-transparent “ nacházejí uplatnění v potravinářském a cukrovarnickém průmyslu, při zpracování vápna a soli.

SPECIÁLNÍ KRYTY

Předností výrobce krytů ACHENBACH je snaha přizpůsobit se různorodým požadavkům zákazníků. JUMBO kryty představují variantu, která otevírá nové možnosti řešit zakrytování dopravníků ve výškách tak, aby obsluha mohla kontrolovat činnost systémů dopravy uvnitř JUMBO tunelů bez omezení. Projektantům odpadá práce s návrhy nosných konstrukcí a opláštění, investoři ocení lehký, elegantní, vysoce funkční systém a cenově výhodný systém uzavření dopravních cest do JUMBO tunelů. Systém JUMBO krytů je možné vybudovat jako dvouplášťový, s vnitřním zateplením. Systém krytování ACHENBACH umožňuje maximální přizpůsobení požadavkům provozů. Kromě standardních krytů, nabízíme mnoho dalších krytů dle přání a výkresů zákazníků. Např. kryty košíkové, kryty segmentové, kryty krátkoobloukové. Bližší informace lze stáhnout níže - Ke stažení / Download.

Těšíme se na Vaši poptávku.
Rádi dodáme Vašemu projekčně-technickému oddělení technické prospekty a podklady.
Jsme Vám nonstop k dispozici na tel. čísle 777 336 945
ACHENBACH-CZ, s.r.o.
Ing. Michal Salamánek
Fialková 23/553
589 01 Třešť
Česká republika
IP telefon: +420 567 234 240
nonstop mobil:+420 777 336 945
e-mail: info@achenbach.cz
non stop e-mail: m.salamanek@gmail.com
Bankovní spojení:
KB, č.ú.: 194626890277/0100
IBAN:  CZ2901000000194626890277
SWIFT KODE :KOMBCZPPXXX
IČ: 26232561
DIČ: CZ26232561
GPS: 49°17'27.039"N, 15°28'41.401"E
OBCHODNÍ REJSTŘÍK

© ACHENBACH CZ | Realizace: Big point | 3nicom websolutions s.r.o.